:: House Of Night :: RPG ::
Uğurlar Olsun !!! Gece Evi sakinleri ... Geceniz en kıymetliniz olsun ....
Kutsanmaya !!! İşaretlenen Herkese Kutsansın ... Nyx adına ....
Uğurlar Olsun !!! Gece Evi sakinleri ... Geceniz en kıymetliniz olsun ....
Kutsanmaya !!! İşaretlenen Herkese Kutsansın ... Nyx adına ....
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

:: House Of Night Series :: Role Playing Game ::

AnasayfaGece Evi GirişLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Rephaim Ve Stevie Rae'nin Sırları

2 posters
YazarMesaj
Anita Blake
Moderatör
Moderatör
Anita Blake

Güç Puanı
Güç Puanı Güç Puanı: 100

Rephaim Ve Stevie Rae'nin Sırları Empty
MesajKonu: Rephaim Ve Stevie Rae'nin Sırları   Rephaim Ve Stevie Rae'nin Sırları I_icon_minitimePtsi Ocak 18, 2010 5:36 pm

"Stevie Rae’nin hikayesi çok ilginç. Tempted’da, diğer kırmızı çaylaklarla birlikte b*ka batıyor (üzgünüm daha kibar çeviremedim). hala kırmızı canavarları saklıyor ve arkadaşlarına bunun hakkında yalan söylüyor. Her şeyden sonra, Zoey neşeli erkekler takımının (sanırım bir sürü erkek arkadaşı olmasına laf çakıyor) ortasında kalıyor. Stevie Rae arkadaşlarına daha çok güvenmeli.

O sırlarını açıklarken, içgüdüleri ona yenilerini yaratması için ikna ediyor ve İçgüdüleri ona Rephaim’i (alaycı kuzgunların lideri) kurtarmasını söylüyor.

Kalona iyi ve kötünün arasındaki savaşı verirken Rephaim’se kendi doğası ile iyi olmak arasında bir savaş veriyor.

Rephaim doğası gereğimi bir canavar yoksa ölümsüz bir yaratık tarafından zorla doğurtulduğu için mi? (biliyorum saçma cümle ama “en terbiyeli” şekilde çevirmeye çalıştım (: ) veya babası (kolona) gibi düşündüğü için mi bir canavar? Stevie Raei onu ve Stark’ı geri dönenlerin ilk örneği olarak kabul edildiğine inanmak istiyor. Kolona’nın en sevdiği oğlu kurtarılabilir mi? (iyi hale dönebilir mi anlamında)

Stevie rae ve Rephaim değişik bir biçimde damgalanıyor. Rephaim, Stevie rae ne hissederse oda hissediyor ve beklide eksik vampirleri (kırmızı olanları yani)daha iyi anlayabiliyor.

Belki bu seçim yaparken ona yardım edebilir veya sadece sonunda, cehennemden kaçarken kırmızı olanı(Stevie rae’yi yani) korumasını sağlar."

not:alıntıdır
stewie_rae_zoey_redbird

stewie_rae_zoey_redbird

Rephaim Ve Stevie Rae'nin Sırları Empty
MesajKonu: Geri: Rephaim Ve Stevie Rae'nin Sırları   Rephaim Ve Stevie Rae'nin Sırları I_icon_minitimeC.tesi Haz. 19, 2010 4:01 pm

Smile

Rephaim Ve Stevie Rae'nin Sırları
1 sayfadaki 1 sayfası